Excelente Casa Com Piscina Na Praia De Ingleses
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Σπα & Ευεξία Τζακούζι | Φαγητό/Ποτό Μπαρ/ Lounge | Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών |
| Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Κατά τη διαμονή στην Excelente Casa Com Piscina Na Praia De Ingleses Florianópolis, οι επισκέπτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στην Παραλία Praia dos Ingleses, που βρίσκεται σε απόσταση 19 λεπτών με τα πόδια. Αυτή η παραθεριστική κατοικία με 3 υπνοδωμάτια μπορεί να φιλοξενήσει έως 9 άτομα και διαθέτει τζακούζι.
Αυτή η βίλα με 3 μπάνια βρίσκεται στην άνετη τοποθεσία, περίπου 4 χλμ. από την Παραλία Santinho, ενώ φυσικά αξιοθέατα, όπως το Πάρκο Agua Show είναι σε απόσταση περίπου 2 χλμ.
Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Υπάρχουν μεγάλες πετσέτες μπάνιου για την άνεση των επισκεπτών.
Για αυτοεξυπηρέτηση στην τραπεζαρία προσφέρονται ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και μαγειρικά σκεύη. Οι επισκέπτες μπορούν να γευματίσουν στο Fiji Sushi Lounge, που βρίσκεται σε απόσταση μόνο 350 μέτρων. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Rodovia SC-403 βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών με τα πόδια.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Praia dos Ingleses1 χλμ.
- Αεροδρόμια
- ΦΛοριαΝάποΛις-ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Hercilio Luz38 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Main Bus Station24 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
- Μπαρ/ Lounge
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Τζακούζι
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Σε η Excelente Casa Com Piscina Na Praia De Ingleses έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η Excelente Casa Com Piscina Na Praia De Ingleses μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το ΦΛοριαΝάποΛις-ΔιεθΝές Hercilio Luz από η Excelente Casa Com Piscina Na Praia De Ingleses;
Η Excelente Casa Com Piscina Na Praia De Ingleses απέχει 40 χλμ. από το ΦΛοριαΝάποΛις-ΔιεθΝές Hercilio Luz. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Excelente Casa Com Piscina Na Praia De Ingleses;
Το κόστος διαμονής σε η Excelente Casa Com Piscina Na Praia De Ingleses αποτελεί 340$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Αυτή η βίλα διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της αυτή η βίλα θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε παραθεριστική κατοικία;
Μπορείτε να μένετε σε παραθεριστική κατοικία με το κατοικίδιο ζώο σας.